Hilton Antwerp Old Town

Groenplaats 32, 2000 Antwerpia, Belgia

  • Do 4 osób
  • Do 57 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Goście oceniają Hilton Antwerp Old Town na 8,2/10 (3 931 opinii). Do centrum jest stąd 278 m. Na miejscu obiekt udostępnia m.in. restaurację, centrum fitness oraz taras.

Hilton Antwerp Old Town to hotel 4-gwiazdkowy w Antwerpii, w historycznym centrum miasta. Obiekt mieści się w monumentalnym budynku i wychodzi na plac Groenplaats.

Pokoje i wyposażenie

Pokoje są klimatyzowane i wyposażone w 32-calowy telewizor z płaskim ekranem. W każdym znajduje się duże biurko z ergonomicznym krzesłem oraz marmurowa łazienka z wanną i oddzielnym prysznicem. Dostępny jest też zestaw do parzenia kawy i herbaty. W części pokoi znajduje się sofa lub część wypoczynkowa. Łóżka Serenity uzupełniają wybrane pokoje i apartamenty.

Usługi i udogodnienia

Na miejscu działa restauracja Blend 32 Kitchen z kuchnią francuską, a także bar. Dostępna jest całodobowa siłownia oraz obsługa pokoju. W ogólnodostępnych pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Obiekt oferuje też parking, całodobową recepcję, przechowalnię bagażu i wymianę walut.

Dojazd i okolica

Przystanek tramwajowy Groenplaats jest oddalony o 150 m. Lotnisko Antwerpia znajduje się 5 km od obiektu.

Atrakcje

  • Plac Groenplaats w Antwerpii - 200 m
  • Rynek Grote Markt w Antwerpii - 300 m
  • Muzeum MoMu w Antwerpii - 400 m

Dobrze wiedzieć

Doba hotelowa rozpoczyna się o 15:00, a kończy o 12:00.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~634 zł

Wybór pokoi

Pokój typu Deluxe z 2 łóżkami pojedynczymi

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • ekspres do kawy

3 osoby30 m²prywatna łazienka

Hilton Antwerp Old Town - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parking na terenie obiektu
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • restauracja
  • bar

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Please note that the property address is not always recognised by GPS systems.

To reach the entrance of the hotel, please introduce Eiermarkt as your final destination.

Enter the 'INDIGO' underground public car park with direct access to the hotel through parking level -1.

Please note that when the occupancy in the room is above 2 guests, the 3rd and 4th persons will sleep in a rollaway bed.

Children younger then 12 years have free breakfast if accompanied by 1 Paying Adult Breakfast for children between 12-17 is €27 per child.

Please inform Hilton Antwerp Old Town during the booking process if you are coming with one or more children.

Please note that the non smoking policy applies to both traditional cigarettes and e-cigarettes.

Pets are only allowed on request, a charge of 50 euro per stay will be applicable.

Please note, from February 2017, Antwerp has become a low emission zone.

To enter the city centre, foreign number plates must be registered.

Guests can register the car until 24 hours after entering Antwerp and it can be done at the hotel's car park.

For more information contact the hotel after booking.

Przy zameldowaniu wymagany jest ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz karta kredytowa.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Hilton Antwerp Old Town”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy Hilton Antwerp Old Town oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Hilton Antwerp Old Town” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Hilton Antwerp Old Town”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Hilton Antwerp Old Town ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy Hilton Antwerp Old Town ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Hilton Antwerp Old Town?

Obiekt znajduje się w miejscowości Antwerpia.

Hilton Antwerp Old Town na mapie: Antwerpia

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Hilton Antwerp Old Town

Średnia ocena z 3 931 opinii na Booking.com to 8,2/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Jason 01 - 2026
9/10

Lokalizacja była świetna, w starej części miasta, i bardzo nam się podobało jeść śniadanie z widokiem na katedrę. Bycie w centrum Antwerpii było fantastyczne, z mnóstwem sklepów i piękną architekturą. Stacja metra była bardzo blisko, więc łatwo było nam dostać się na dworzec centralny.

ℹ) Opinie gości Hilton Antwerp Old Town nie stanowią oceny serwisu antwerp-hotel-finder.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10