Stylish & Spacious Studio near Park & Museums

De Burburestraat 32, 2000 Antwerpia, Belgia

  • Do 2 osób
  • Powierzchnia: 52 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Centrum znajduje się 1,48 km od obiektu Stylish & Spacious Studio near Park & Museums. Na stronie można obejrzeć zdjęcia, zapoznać się z pokojami oraz sprawdzić ceny i dostępność. Obiekt udostępnia klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi oraz parking.

Stylish & Spacious Studio near Park & Museums to apartament w miejscowości Antwerpia. Apartament ma pralkę i prywatną łazienkę. Goście mogą korzystać z parkingu i bezpłatnego Wi-Fi. Obiekt znajduje się 240 m od Waterpoort. Hobokense Polder znajduje się 3,8 km od apartamentu.

Obiekt ma 52 m² powierzchni. Znajduje się w nim jedna sypialnia, a maksymalnie może tu nocować dwie osoby. Jedna sypialnia ma łóżko podwójne.

Odległości do wybranych miejsc

Stacja kolejowa Antwerpen-Zuid1,4 km
Muzeum Plantin-Moretus1,4 km
Plac Groenplaats w Antwerpii1,4 km
Katedra Najświętszej Marii Panny1,6 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~558 zł

Wybór pokoi

Apartament typu studio

  • prywatna łazienka
  • widok na miasto
  • klimatyzacja

2 osoby52 m²prywatna łazienka

Stylish & Spacious Studio near Park & Museums - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking na miejscu
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–2 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Języki
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
  • niderlandzki
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Stylish & Spacious Studio near Park & Museums na mapie: Antwerpia

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Stylish & Spacious Studio near Park & Museums”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: od 08:00 do 11:00.

Czy Stylish & Spacious Studio near Park & Museums oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Stylish & Spacious Studio near Park & Museums” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Stylish & Spacious Studio near Park & Museums”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 2 osoby.

Czy Stylish & Spacious Studio near Park & Museums ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Stylish & Spacious Studio near Park & Museums?

Obiekt znajduje się w miejscowości Antwerpia.

Jak daleko od obiektu „Stylish & Spacious Studio near Park & Museums” znajduje się Van Eeden?

Van Eeden znajduje się 1,4 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Stylish & Spacious Studio near Park & Museums” znajduje się najbliższe lotnisko?

Internationale Luchthaven Antwerpen znajduje się 5,4 km od obiektu.

Opinie o Stylish & Spacious Studio near Park & Museums

Średnia ocena z 8 opinii na Booking.com to 8,3/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Stylish & Spacious Studio near Park & Museums. Dodaj swoją na antwerp-hotel-finder.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10